Vlaggen voor het hoogste punt appartementen De Geelvinck

Vlaggen voor het hoogste punt appartementen De Geelvinck

Naar nieuwsoverzicht >

Vlaggen voor het hoogste punt appartementen De Geelvinck

6 februari 2025

De bouw van de 44 appartementen van De Geelvinck in Heemskerk loopt als een zonnetje. In juli 2024 stortten we de fundering van de twee gebouwen. Nu 7 maanden later, hezen we 4 vlaggen: de vlag van Woonopmaat, de vlag van de aannemer, de vlag van gemeente Heemskerk en de Hollandse vlag.

Met het hijsen van deze vlaggen laten we zien dat we het hoogste punt van de appartementen gebouwen hebben bereikt. En dat we verder gaan met het afbouwen van de binnenkant van de woningen. 

De appartementen zijn erg gewild

Begin januari plaatsten we zes advertenties van de woningen op Mijnwoonservice.nl. Meer informatie hierover staat in een verwijslink onderaan deze pagina. Hierop kwamen zo'n 5000 reacties binnen. Het hoge aantal reacties laat zien dat er veel vraag naar deze appartementen is. Op dit moment wijzen we de woningen toe. En voeren we gesprekken met de ‘nieuwe’ bewoners.

We bouwen voor verschillende woningzoekenden

Totaal bouwen we 44 appartementen. Deze zijn verdeeld over twee gebouwen met elk zes woonlagen. In ieder gebouw komen een- en tweekamer appartementen bedoeld voor jongeren. En een aantal appartementen is specifiek bedoeld voor senioren vanaf 65 jaar. Ook komen er twee appartementen voor mindervaliden.

De woningen zijn klaar voor de toekomst

De woningen zijn all-electric en zijn dus niet aangesloten op het gas. Daarnaast heeft iedere woning een eigen warmtepomp, een warmte-terugwin-unit en twee eigen zonnepanelen om zelf energie op te wekken.

Het vorige nieuwsbericht over dit project staat:

Vanaf 6 januari 2025 kun je reageren op de appartementen van de Geelvinck

Meer weten over de appartementen van De Geelvinck? Kijk op de De Geelvinck